Współpraca

Konferencja Negocjator organizowana jest w Szkole Głównej Handlowej już od 12 lat. Nasza praca włożona w staranną organizację całego wydarzenia co roku przekłada się na ogromne zainteresowanie zarówno ze strony studentów warszawskich uczelni, jak i firm, które chętnie patronują nasze wydarzenie i wspomagają nas merytorycznie.

W tym roku stawiamy sobie nowe wyzwania i chcemy przenieść naszą działalność na jeszcze wyższy poziom. Dlatego też jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy i nawiązanie nowych kontaktów.

Podczas tegorocznego wydania Konferencji Negocjator poszukujemy pomocy w następujących obszarach:

• Goście – udział w Konferencji Negocjator, polegający na pomocy merytorycznej w postaci przeprowadzenia szkolenia i podzielenia się swoim doświadczeniem z naszymi studentami;

• Studenci – pomoc w organizacji Konferencji Negocjator (każda para rąk chętna do pracy zawsze mile widziana);

• Media – jak najszersze wypromowanie naszego wydarzenia w całej Warszawie.

O SKN Negocjator

SKN Negocjator jest kołem naukowym działającym przy Katedrze Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jesteśmy grupą kilkudziesięciu osób pogłębiającą wiedzę o negocjacjach i ich technikach, nieustannie udoskonalającą nasze coroczne wydarzenia o nowe pomysły i idee. W centrum naszych zainteresowań znajdują się negocjacje, komunikacja oraz psychologia.

W ramach naszej wewnętrznej działalności organizujemy cotygodniowe spotkania czwartkowe dla członków i sympatyków Koła obejmujące szkolenia, treningi negocjacji oraz spotkania z ciekawymi gośćmi ze świata biznesu i mediów.

W ramach naszej działalności zewnętrznej, projektowej można wyróżnić najpopularniejsze organizowane przez nas eventy: „Studencki Turniej Negocjacyjny”, „Konferencja Negocjator”, „Celuj w Przyszłość” oraz międzynarodowy turniej negocjacyjny „The Warsaw Negotiation Round”.

Jeżeli chciałbyś wchodzić razem z nami w ciągle nie do końca odkryty świat negocjacji, to zapraszamy w każdy czwartek o 19:00 do sali 105 w budynku głównym w Szkole Głównej Handlowej!

https://www.facebook.com/SKNNKiP?fref=ts

1521581_686498078056860_287209392_n