Program i eksperci

3. marca

 • 17.00 – 18:30
  Kamila Krawczyk – Strawińska – Hillway, Komunikacja

  SGH, bud. G, Aula VII

  Pierwsze – wtorkowe spotkanie w ramach Konferencji Negocjator poprowadzi dla nas Kamila Krawczyk od 2003 roku związana jest z branżą szkoleń z obsługi klienta, sprzedaży i call center. Trener praktyk, socjolog ze specjalizacją zarządzanie personelem zakończoną obroną pracy: Coaching jako jedna z metod podnoszenia kwalifikacji pracownika.

  Kamila Krawczyk-Strawińska prowadzi w HILLWAY Training & Consulting projekty szkoleniowo-doradcze dotyczące obsługi klienta, komunikacji, wywierania wpływu, windykacji, technik sprzedaży i negocjacji, pracy z trudnym klientem, korespondencji biznesowej, a także zarządzania zespołami obsługi klienta i sprzedaży. Są to projekty zarówno szkoleń otwartych, jak również szkoleń zamkniętych – dedykowanych organizacjom.

  HILLWAY Training & Consulting to firma stworzona w 2011 roku przez doświadczonych praktyków branży szkoleniowo-doradczej. HILLWAY tworzy zespół ludzi związanych z branżą szkoleniowo-doradczą od kilkunastu lat.

  Prowadzący:Kamila Krawczyk – Strawińska

 • 19.00 – 21.30
  Bartosz Dominikowski, Warsztat negocjacyjny

  SGH, bud. C, sala C-3a

  Warsztat poprowadzi konsultant i trener Core Business Institute, współautor programu szkoleń negocjacyjnych m.in. dla Makro Cash and Carry, a także akademicki Mistrz Świata w Negocjacjach – zwycięzca międzynarodowego turnieju negocjacyjnego The Negotiation Challange organizowanego przez Harvard Business School, HHL Leipzig oraz University of Reykiavik. Przez kilka lat aktywny członek i prezes SKN Negocjator SGH, autor scenariuszy i biznesowych case study na ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje negocjacyjne, prowadzący szkolenia dla firm, organizacji i licealistów z zakresu negocjacji, komunikacji oraz autoprezentacji oparte na symulacjach i ćwiczeniach praktycznych.

  Prowadzący: Bartosz Dominikowski
  -

4. marca

 • 17:15-18:45
  Jerzy Kołodziej, Negocjacje w środowisku międzykulturowym

  SGH, bud. C, Aula I

  Menedżer i konsultant z trzydziestoletnim doświadczeniem pracy w środowisku międzynarodowym w kraju i za granicą. Po ukończeniu studiów odbył staż zawodowy w firmie ENEL we Włoszech. Pracował m.in. w USA, w Japonii i w Europie. Jako konsultant posiada duże doświadczenie w środowisku menadżerskim i handlowym oraz w tworzeniu przedsięwzięć o zasięgu międzynarodowym.

  Pan Jerzy Kołodziej specjalizuje się w zagadnieniach coachingu menedżerskiego i handlowego, budowania strategii biznesowych, negocjacji międzynarodowych, zarządzania projektami oraz budowania relacji business-to-business. Certyfikowany praktyk wykorzystywania Metody Insight Discovery w coachingu, ukończył kilkanaście szkoleń biznesowych w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA.

  Prowadzący: Jerzy Kołodziej

 • 19:00-21:30
  Karol Winiarek – AKADOS, Komunikacja w negocjacjach biznesowych

  SGH, bud. C, Aula I

  W środę 4 marca o 19:00 Karol Winiarek poprowadzi spotkanie “Komunikacja w negocjacjach biznesowych”. Karol Winiarek to Mówca Inspiracyjny i coach, a także specjalista w zakresie komunikacji i relacji interpersonalnych.

  Akademia Dobrego Startu – AKADOS – to program pozauczelnianej edukacji biznesowej. Jest on tworzony przez pasjonatów oddanych swoim wartościom. Za swój cel stawiają sobie umożliwienie studentom i absolwentom dotarcie do innowacyjnej wiedzy, a przez to stworzenie im możliwości dynamicznego startu własnej kariery zawodowej.

  Prowadzący: Karol Winiarek – Akademia Dobrego Startu AKADOS

5. marca

 • 17:15 – 18:45
  Justyna Lagowska, Różnice międzykulturowe w komunikacji

  SGH, bud. G, Aula III

  Justyna Langowska jest trenerem międzykulturowym, zajmującym się obszarem różnic kulturowych, komunikacji międzykulturowej i szoku kulturowego. Jej treningi pozwalają rozwinąć wrażliwość kulturową potrzebną do lepszego zrozumienia innych. Pani Justyna specjalizuje się w obszarze kultury arabskiej, ale inne części globu nie są jej obce.

  Prowadzący:
  Justyna Lagowska

  19:00-21:30
  Jason Worlledge – Europejska Akademia Dyplomacji, Fundamentals of leadership

  SGH, bud. G, Aula III

  W czwartkowy wieczór (5 marca) o godz. 19:00 spotkanie w ramach Konferencji poprowadzi Pan Jason Worlledge – Dyrektor Wykonawczy Europejskiej Akademii Dyplomacji. Temat spotkania to „Fundamentals of leadership”, a wykład zostanie poprowadzony w języku angielskim.

  Pan Jason Worlledge jest Dyrektorem Wykonawczym w Eurpejskiej Akademii Dyplomacji. Nadzoruje wszystkie programy międzynarodowe, w szczególności zajmuje sięprogramem „Women & Leadership” oraz „School of Transitional Leadership”.
  Dodatkowo Jason prowadzi wykłady z zakresu Przywództwa dla EAD oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem zdobytym w Korpusie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, pomagając słuchaczom realizować ich przywódczy potencjał. Posiada stopnie naukowe w dziedzinie marketingu, psychologii organizacji oraz MBA z LBS/WUTBS.

  Prowadzący: Jason Worlledge – Europejska Akademia Dyplomacji